przez RR (0 komentarzy)

"Dodaj Świętom Smaku" - tak brzmiało hasło tegorocznej Świątecznej Zbiórki Żywności. I smaczek będzie.

Andrzej Duda przyjedzie do Ciechanowa

To już 21. taka akcja. Żywność dla osób potrzebujących można było przekazywać w ubiegły weekend w wielu sklepach również na terenie Ciechanowa.
W jednym z nich do dzielenia się z potrzebującymi zachęcali ciechanowscy dziennikarze.
Zbiórka trwała od 1 do 3 grudnia. Żywność jeszcze przed świętami ma trafić do potrzebujących.

A dziś mamy i kolejny "smaczek" w ramach tej akcji. Udział w 21. Świątecznej Zbiórce Żywności zapowiedziała Para Prezydencka. Tak. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przyjadą do Ciechanowa.
Spodziewany przyjazd do Ciechanowa 12 grudnia, to godzina 14:00. Prezydent odwiedzi oczywiście Bank Żywności w Ciechanowie (ul. Śmiecińska 9), gdzie zaplanowane jest wystąpienie. Czy, wzorem swojego poprzednika, odwiedzi również ciechanowski Browar? Hmm, tego nie wiemy. Nic nie wiadomo także o ewentualnym spotkaniu z włodarzem miasta. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że chociaż dla Doroty Jezierskiej, prezeski  Banku Żywności w Ciechanowie, ostatnia nominacja do nagrody "Dla Dobra Wspólnego", przyznawanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, nie była szczęśliwa, to 12 grudnia nie powinien być dla niej złym dniem. ;) Już gratulujemy!

Po wizycie w Ciechanowie Prezydent Andrzej Duda uda się do Makowa Mazowieckiego, gdzie o godz. 17.00 spotka się z mieszkańcami (Hala Sportowa w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Kopernika 2).

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+