przez RR (1 komentarzy)

Do Rady Miasta tylko na vice za to w MIG-u od razu Pan Prezes

Bayer powraca na scenę?

Andrzej Bayer - lokalny przedsiębiorca zdecydowanie lepiej sobie radzi ostatnio w polityce. Po rezygnacji z Rady Miasta na rzecz biznesu Jagodzińskiego to Bayer przejął schedę po nim w zgromadzeniu rajców. zapewne w ślad za tym w Mazowieckiej Izbie Gospodarczej, której jest członkiem chyba od początku jej istnienia, został ostatnio wybrany jej Prezesem. Stało sie to na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu jakie miało miejsce w zeszłym tygodniu. Pamiętamy oczywiście, że pełni on też funkcję podstarszego ciechanowskiego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości.
Panie Andrzeju - gratulujemy szybkich awansów i niezmiernie żałujemy że na obecne wybory parlamentarne już sie Pan nie załapie. Przy takim tempie mielibyśmy może w Sejmie nareszcie jakiegoś nieetatowego polityka z naszego miasta.
Będziemy bacznie obserwować karierę Pana Andrzeja dzielnie mu kibicując.
Przyjrzymy się też w najbliższym czasie innym przedstawicielom firm skupionych w MIG-u.

Wróć

Komentarze

Skomentował a |

Powodzenia Panie Andrzeju, ja życzę Panu jak najlepiej

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+