Wróć

Komentarze

Skomentował Czar Tur |

Ciekawe dlaczego mająca otworzyć sie we wtorek Biedronka po remoncie zostala zablokowana decyzją inspektora nadzoru i otwarcie odbylo sie w ten sam dzień....

Skomentował Arkadiusz Kozyra |

Prokuratura Rejonowa w Płocku po moim udokumentowanym powiadomieniu, prowadzi od 18 maja na polecenie Prokuratury Okręgowej sygn.akt PO IV Dsn 145.2017 ŚLEDZTWO sygn.akt 2 Ds 929.2017 przeciwko prok. Borkowskiemu ws utrudniania postępowania karnego. Trudni więc liczyć i w sprawie Lidla na sensowne działanie w Ciechanowie. Mam wyznaczone przesłuchanie na 21 lipca. Szybkość działania tych z Płocka raczej nie powala.

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 6 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+