przez BZ (0 komentarzy)

Co nam przyniesie Nowy Rok w komunikacji miejskiej?

Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie szykuje wiele zmian od 01.01.2013r. zarówno w trasach linii komunikacyjnych, w numerach linii, jak również w cenach i rodzajach biletów. Pojawi się podział na dwie strefy: miejską (do granic administracyjnych Ciechanowa) i podmiejską (poza granicami miasta). Skorzystają na tym mieszkańcy samego miasta - w przeciwieństwie do mieszkańców pobliskich miejscowości. Ci ostatni będą płacić drożej niż do tej pory za przejazd. Bilety miesięczne zamienione zostaną biletami 30-dniowymi, znikną bilety na jedną linię i za bagaż a pojawią się bilety 15-dniowe dla obu stref,  obok biletów dekadowych, które pozostaną tylko dla strefy miejskiej. Na ile te zmiany okażą się trafione przekonamy się niebawem.

Szczegóły na stronie zkmciechanow.pl

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+