przez RR (0 komentarzy)

XIX Międzynarodowy Festiwal Teatralny DIONIZJE' 2011

Dionizje 2011

Ogłoszono wyniki XIX Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego DIONIZJE' 2011. Jury obradujące pod przewodnictwem profesora Krzysztofa Miklaszewskiego przyznało dwie główne i równorzędne nagrody. Otrzymali je: Teatr Boczny z Lublina za przedstawienie „Obcy” według Franza Kafki i Studio Teatralne z Warszawy za spektakl „Roberto Zucco” na podstawie Bernarda-Marie Koltesa.
Na zakończenie festiwalu wystąpił zespół Pogodno.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez RR

Ciechanowskie atrakcje

Atrakcje dla turystów, których w mieście... brak

+