przez RR (0 komentarzy)

Pieniądze na wakacje

Dotacje na letni wypoczynek

Po przeprowadzeniu otwartego konkursu ofert Prezydent Miasta Ciechanów przyznał środki finansowe na wsparcie realizacji zadań w zakresie oświaty, edukacji i wychowania. Dotacje na zorganizowanie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania otrzymali: Polski Czerwony Krzyż – 8 690 zł, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – 4 197 zł i Fundacja Rozwoju Talentów „Jestem Blisko” – 4 419 zł.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+