przez RR (0 komentarzy)

Stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Ciechanowie dla Jolanty Przybyłowskiej

DPS ma nową szefową

Po drugim etapie konkursu na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Ciechanowie komisja konkursowa w składzie: Sławomir Morawski (starosta), Andrzej Pawłowski (wicestarosta), Joanna Marzena Pszczółkowska (sekretarz), Elżbieta Kwiatkowska (skarbnik) i Alicja Garbarczyk (radca prawny), wyłoniła zwyciężczynię. Została nią Pani Jolanta Przybyłowska. Dotychczasowa pracownica DPS jest członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jej kandydatura zostanie teraz przedstawiona Zarządowi Powiatu, który formalnie zatrudni kandydatkę na stanowisku dyrektora.
Przypomnijmy, że do konkursu przystąpili również Hanna Kędzierska, Przemysław Zadrożny i Małgorzata Kolankowska.
"Nie dziwi Pana, że zabrakło w tym rozdaniu przedstawiciela PiS" - zapytał naszego redakcyjnego kolegę zagadnięty o obsadzenie tego stanowiska prominentny działacz regionalny.
"Spokojnie, szykuje się stanowisko zastępcy" - dodał po chwili ze spokojem.
Ile w tym prawdy? Nie dowiemy się teraz. Faktem jest, że wpisy w podobnym tonie pojawiły się na forum regionalnym Gazety Wyborczej niemal równolegle z rozsrzygnięciem konkursu.
Zaczekamy, zobaczymy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+