przez RR (0 komentarzy)

Działania prędkość oraz niedzielni piraci drogowi

Tylko w niedzielę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 5 piratów drogowych, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym.

W piątek 26 sierpnia policjanci z ciechanowskiej drogówki rozpoczęli weekendowe działania wzmożoną kontrolą prędkości. Nadmierna prędkość to nadal jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.
Zmniejszenie skali tego zagrożenia to jedno z podstawowych zadań policjantów ruchu drogowego, dlatego działania „Prędkość", to jedna z cyklicznie prowadzonych akcji. Podczas działań zatrzymano 27 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość.

Piratów drogowych, którzy pędzili z prędkością ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym policjanci zatrzymali w niedzielę. Pierwsza wpadła 28-letnia kierująca Audi. Jechała 113 km/h w miejscowości Wiśniewo. Również w Wiśniewie został zatrzymany do kontroli 43-letni kierowca który przekroczył dozwolona prędkość o 53 km/h.
Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentu prawa jazdy, odmówił również przyjęcia mandatu.

Kolejny pirat drogowy został zatrzymany w m. Googole Wielkie. 52-letni kierowca renaulta jechał z prędkością 106 km/h. W Gumowie natomiast 18-latek swoim oplem pędził 113 km/h. Na koniec został zatrzymany 23-letni kierowca Hondy, który w Ciechanowie na ul. Armii Krajowej poruszał się z prędkością 113 km/h.

Ciechanowska policja kolejny raz apeluje do kierowców aby zdjęli nogę z gazu. Nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków i to tych najtragiczniejszych w skutkach.

podkom. Jolanta Bym

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+