przez RR (0 komentarzy)

Jaskiniowcy w służbie dzieciom

Dzieci i jaskiniowcy

Na zamkowych błoniach można było spotkać postaci z epoki dinozaurów i jaskiniowców. Pod Zamkiem Książąt Mazowieckich można było zobaczyć wielkiego dinozaura, który był celem ataku dzieci, był byk, którego ujeżdżali dzielni najmłodsi... Na placu nie zabrakło wielu innych atrakcji, pogoda dopisała, na błonia ściągnęły setki dzieci z rodzicami.
Niestety, były chwile, kiedy dzieci musiały uzbroić się w cierpliwość aby dostać się do upatrzonej przez siebie atrakcji, mimo tego nie zauważyliśmy smutnych twarzy. Malkontenci z pewnością mogli narzekać na upał i kurz, ale czy jaskiniowcy mieli chodniki?

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+