przez RR (0 komentarzy)

Juwenalia PWSZ

Juwenalia PWSZ - ciechanowscy żacy zawładnęli miastem

Juwenalia studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbywały się w miniony czwartek i piątek. Kulminacją studenckiego święta był piątkowy mecz VIPów ze studentami oraz wieczorny koncert.

Mecz piłki nożnej rozegrano w upalnym słońcu na boisku MOSiR w Ciechanowie. Po zaciętej walce sędzia zakończył mecz. Wynik 4:0 dla VIPów był zaskakujący, ale oddawał w pełni zaangażowanie graczy, którzy nie chcieli dać się pokonać studentom.

Po meczu barwny korowód wyruszył spod zegara słonecznego i przemaszerował ulicą Warszawską na zamkowe błonia. Pochód otwierał Fiat 126p w wersji kabrio, tuż za nim aktorzy Teatru Woskresienie tańcząc na szczudłach w fantazyjnych strojach w rytmie muzyki zaciekawili niejednego mieszkańca Ciechanowa. Na Warszawskiej zrobiło się tłoczniej niż zazwyczaj. Za artystami w pochodzie szli pracownicy i studenci PWSZ w Ciechanowie z rektorem prof. Andrzejem Kolasą na czele. Zdjęcia z meczu i pochodu znajdziesz w naszej galerii - kliknij.

Pod Zamkiem Książąt Mazowieckich rozpoczął się koncertowy wieczór, w trakcie któego wystąpiły zespoły TAXI, Transsexdisco, Lemon Grass oraz PodobaMiSie. Zespół Lemon Grass tworzą absolwenci ciechanowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, po "Lemonie" wystąpił mający częściowo swoje korzenie w Ciechanowie zespół PodobaMiSie - finalista programu telewizyjnego Must Be The Music emitowanego niedawno w telewizji Polsat.
Impreza na błoniach zakończyła się około północy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+