przez RR (2 komentarzy)

Dziki parking pod okiem kamery monitoringu miejskiego

Kamera też przymyka oko

Ponad 25000zł za każdą kamerę systemu monitoringu w mieście, do tego cykliczna konserwacja, co miesiąc 5600zł na ich obsługę, a efekty jakie są każdy widzi.
Niemal pod okiem kamery monitoringu u zbiegu ulic 17-go Stycznia i Sienkiewicza parkujące przy wejściu do sklepu Społem samochody tarasują chodnik.
Nie samochody dostawcze, bo te mają podjazd z drugiej strony budynku. Zachęceni stojakiem dla rowerów parkują tu swoje auta leniwi klienci sklepu.
Najciemniej pod latarnią - głosi stare porzekadło. Operatorzy kamer monitoringu miejskiego przymykają oko, straż miejska przymyka oko, policja również.
A klienci, no cóż, następnym razem podjadą zapewne pod samą ladę, bo parkowanie pod drzwiami może przestać już wystarczać.

Wróć

Komentarze

Skomentował zdziwiony |

że niby ktoś siedzi i te obrazy z kamer ogląda?
to czemu nie reagują na incydenty?
o kosztach kamer się nawet nie będę wypowiadał bo dla mnie sa kosmiczne, ale ja się nie znam

Skomentował a |

te kamery się sprawdzają w centrum, gdzie się jakieś burdy zdarzają
gdzie indziej to chyba tylko prewencja
jak widać nieskuteczna

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+