Wróć

Komentarze

Skomentował Pracownik Socjalny |

Mamy przykład, że nawet w Ministerstwie nie do końca wiedzą czym jest praca socjalna. Traktowanie pracowników UM jako osoby przygotowane merytorycznie do podjęcia takiej decyzji jest wysoce nieprofesjonalne. Ale dobrze każdy wie, że lepiej mieć znajomości niż wiedze i umiejętności. Być może niektórym osobom wystarczy kolejna atrakcja i upiększenie miasta, ale dla innych ważne są miejsca pracy i godne zarobki. Czy w tej kwestii Pan Prezydent coś robi? Nie. W MOPS brakuje osób do pracy bo z wykształceniem magisterskim zarabiamy najniższa krajowa. Nawet wliczają nam dodatek za pracę w terenie, co wg Pani Rafalskiej jest wysoce niestosowne. To co nas trzyma w pracy to jedynie jedynie współpracownicy. Tak rzetelnych, mądrych i uczciwych osób nie spotyka się często. Byc może kiedy my odejdziemy Panie z UM za najniższa krajowa pójdą w teren pracować z bezdomnym, chorymi psychicznie, stosującymi przemoc, uzależnionymi. Tylko do tej pracy trzeba mieć serce i ogromna wiedzę, więc nie sądzę, że któraś z Pan tam się sprawdzi. Czekamy więc na dyrektora spełniającego wymagania Pana Prezydenta.

Skomentował Falco |

Witam, grupa : https://www.facebook.com/groups/181169422786287/ , współpraca i wzajemne wsparcie między sobą osób występujących anonimowo o informację publiczną. Jeżeli to możliwe proszę o udostępnienie, przepraszam i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+