Wróć

Komentarze

Skomentował np |

alez cie kolezko boli ten prezydent, normalnie fatalne zauroczenie :) Naset juz troche smieszny jestes w tym nieustajacym ujadaniu niskich lotow :)

Odpowiedział RR

Dziękujemy za ten przejaw nieodpartej chęci wypowiedzenia własnego zdania, nawet jak się nie ma nic do powiedzenia w temacie.
Próbuj "kolezko" może trochę myśleć zanim zaczniesz komentować, bo robisz wielką krzywdę panu prezydentowi. Jeśli w społeczeństwie utrwali się przekaz, że stać go tylko na takich obrońców, to nie będzie dla niego zbyt korzystne.
Polecam uwadze cytat z kardynała Richelieu

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Po "naszemu" to będzie mniej więcej szło: Boże, chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami sobie poradzę sam.

Skomentował Andrzej Ordak |

Witam. Myślę,że w ciechanowskich urzędach takich ustawionych przetargów jest pewnie około 60 - 70 %. Wystarczy poczytać sobie wymagania dla przyszłych urzędników i zwracać uwagę na te dziwne, a jest ich sporo. Bez znajomości w Ciechanowie to można sobie co najwyżej buty pucować :-)
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 7?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+