Wróć

Komentarze

Skomentował Marek |

Zadałem sobie trochę trudu, żeby przeczytać ,,złożone treści'' w tych wnioskach. Praktycznie przepisane z ubiegłych lat. Żenujące. Poza paroma wnioskami, brak nowych, ciekawych, śmiałych przedsięwzięć. Mało ciekawe stare pomysły, wyleniałe już, pachnące myszką. W pełni się zgadzam i popieram taką Państwa ocenę wniosków.

Skomentował andżin san |

Bardzo rzetelna analiza i godne poparcia rekomendacje. A, że xy proponuje głosować za przyznaniem prawie 30 tysięcy organizacji, która nie publikuje sprawozdań z własnej działalności - ba według jej słów ze strony internetowej od 2007 r. nie była w stanie ich poskanować - tak trzymać. Rzetelność xy, znana z wcześniejszych wypowiedzi, sięga wyżyn.

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+