przez RR (0 komentarzy)

Co robiłem? Robiłem wiele. Pewnie za mało. Odpowiedź jest w dokumentach.

List otwarty Marka Zalewskiego do Starosty

Ogromną burzę wywołały informacje jakie opublikowaliśmy w portalu.
Ocena pracy Marka Zalewskiego, jakiej dokonał przedstawiciel Zarządu Powiatu Andrzej Pawłowski wywołały, poza gorącą dyskusją, równie gorące emocje u samego zainteresowanego.
W odpowiedzi na słowa wicestarosty Marek Zalewski skierował list otwarty do bezpośredniego przełożonego Andrzeja Pawłowskiego , a więc starosty ciechanowskiego Sławomira Morawskiego. Pełną treść listu publikujemy poniżej.
Nie brakuje w nim odwołań do oceny, jaką wystawił mu Andrzej Pawłowski, sprostowań, ale i kolejnych oskarżeń.
List swój kończy Zalewski słowami:
"Ja, ze swojej strony ... DZIĘKUJĘ za lata pracy i współpracy."
Czyż nie tak powinna się zakończyć współpraca, bez względu na różniące obydwu panów zdania i różnice w koncepcjach działania Centrum?

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+