przez BZ (0 komentarzy)

Miejskie autobusy ... na lodzie

Pomimo tego, że po zimie prawie już nie ma śladu, utrudnienia takie jak śliskie nawierzchnie nie wszędzie nas jeszcze opuściły. W ostatnim dniu roku kierowca prowadzący autobus komunikacji miejskiej linii nr 1 napotkał na problem oblodzonej nawierzchni na pętli autobusowej w oddalonym o kilka kilometrów od Ciechanowa Niestumiu. Oczekujący na kurs autobusu z pętli o godz 9.19, nie czekając na wysłaną przez dyspozytora ZKM pomoc, wypchnęli autobus z lodu. Tym razem wystarczył mężczyzna ze wsparciem kilku kobiet by "wyciągnąć" pojazd ZKM z kłopotów. Ciekawe ile osób potrzeba by wyciągnąć cały ZKM z kłopotów finansowych z jakimi się boryka?

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: