przez RR (0 komentarzy)

Na zaproszenie Pani Teresy Kaczorowskiej w PCKiSz stawili się przedstawicie lokalnych mediów dość liczną reprezentacją.

Na herbatce w PCKiSz

Zabrakło spośród dużych graczy jedynie przedstawicieli Tygodnika Ciechanowskiego. Niestety kolega Ryszard Marut nie odpowiedział na pytanie o powód nieobecności przedstawicieli Tygodnika.
A szkoda że nikt z szanownych kolegów się nie pofatygował, bo spotkanie było całkiem ciekawe. Pomijając fakt, iż rozmowa przebiegała w bardzo ciepłej atmosferze to była rownież bardzo rzeczowa.
Wymiana informacji na temat sytuacji w Ciechanowie i powiecie, "życia kulturalnego" regionu skłoniła wielu z naszych kolegów do wspomnień. Padały również liczne propozycje zmian, rozszerzania oferty i usprawnień, które przez naszego gospodarza przyjęte były z radością.
Usłyszeliśmy wiele informacji na temat oferty kulturalnej Centrum na najbliższy czas (ale i na trochę dalszy), czego odzwierciedlenie i w naszym portalu juz niedługo zauważycie.
Uznać mogę śmiało to spotkanie za całkiem ciekawy początek poprawy wizerunku PCKiSz i ocieplania relacji z ciechanowskimi mediami.
Już czas by "odbijać się od dna" i dobrze że nowa szefowa tak dużej instytucji kultury w regionie to dostrzegła. Jest szansa że upadek Centrum, tak usilnie wieszczony przez wielu, nie nastąpi jednak szybko. Oby.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+