przez RR (2 komentarzy)

Kładki nie było w projekcie, więc nie będzie. Koniec i kropka.

Na Kasprzaka nie będzie kładki

Budowa kładki ponad torami, umożliwiającej swobodne przejście ponad torami mieszkańcom okolic obecnego przejazdu kolejowego na ulicy Kasprzaka, nie jest możliwa.
Jeśli ktoś obecuje mieszkańcom budowę takiej kładki w tej chwili to zachowuje się nieodpowiedzialnie. To irracjonalne. Tak twierdzi osoba zbliżona do prezydenta Wardzińskiego.
Taka realizacja z całą pewnością jest niemożliwa do realizacji jeśli chodzi o inwestora, a pamiętajmy że jest nim PKP.
Nic, co nie zostało zaplanowane na etapie projektowania, w tym przypadku nie jest możliwe. Tu wykorzystane zostały fundusze unijne i nie ma mowy o choćby najmniejszych zmianach w stosunku do projektów. Te nie zakładały takiego przejścia w tym miejscu.
Miasto nie nie podejmie się też budowy takiego przejścia ponad torami, z uwagi choćby na koszty - tak twierdzi przedstawiciel ciechanowskiego magistratu.
Na nic sie zdadza prośby czy petycje. Sprawa wydaje sie przesądzona.

Wróć

Komentarze

Skomentował Michał |

Po co kładka? Przecież będą schody na wiadukcie

Skomentował matka |

a rower czy wózek z dzieckiem to jak po schodach wnieść?
ja jestem oburzona że nikt nie pomyślał o kładce w tym miejscu

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: