przez RR (0 komentarzy)

Niewybuch na Mławskiej

Pod gołym niebem spędzą pierwszą śnieżną noc w tym roku policjanci z Komendy Powiatowej w Ciechanowie.

Zabezpieczają do czasu przyjazdu saperów znaleziony w okolicy ulicy Mławskiej pocisk artyleryjski.

 

Jest to najpewniej radziecka pozostałość po walkach stycznia 1945r.

To nie pierwsze i z całą pewnością nie ostatnie takie znalezisko w naszym mieście.

 

Na szczęście jak do tej pory przy takich odkryciach obyło się bez ofiar. Oby zawsze znajdujący tak niebezpieczne pamiątki wojennej historii miasta wykazywali wystarczająco dużo rozwagi i roztropności jak tym razem.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+