przez RR (0 komentarzy)

Z rondem będzie bezpieczniej

Nowe rondo

Rozpoczęły się prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Gruduskiej i Przasnyskiej. Na razie obowiązuje tam stary układ pierwszeństwa przejazdu, jednak kierowcy powinni liczyć się ze zmianą i utrudnieniami w ruchu w tym miejscu. Fakt, który nas zaniepokoił to brak ścieżek rowerowych, o których była mowa w projekcie. W rozmowie z naszymi miejskimi radymi, usłyszeliśmy że sprawdzą oni, czy ktoś zapomniał o planach.

Przypomnijmy, że rondo powstaje w ramach przebudowy drogi wojewódzkiej 617. Wykonawcami robót jest Konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego (lider projektu), firma Delta z Warszawy, oraz Planeta z Warszawy. Nadzór nad inwestycją prowadzi firma Mott MacDonald Limited oddział w Polsce.
Przebudowywany odcinek liczy prawie 24 km. Inwestycja realizowana jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Koszt inwestycji to ponad 58 mln zł.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+