przez RR (1 komentarzy)

Na ulicy Gojawiczyńskiej znaki stanęły wreszcie na swoich miejscach

O jeden absurd w mieście mniej

Choć straciliśmy niewątpliwy okaz, znak ograniczenia prędkości na rekordowej trasie 3 metrów, to rozstajemy się z nim bez wielkiego żalu.
Odpowiednio oznaczony został również próg zwalniający. O czym osoby, które kosztem remontu podwozia chciały obciążyć zarządcę drogi uprzedzamy. W tym celu winny udać się na sąsiednie osiedle. Tak, braki w oznaczeniach progów zwalniających nie są domeną tego miejsca w mieście.
Uporządkowana została również sprawa zawłaszczania przez mieszkańców pobliskiej ulicy Baczyńskiego parkingu, na jaki Prezydent zgodził się na miejskim terenie. Zaborczy mieszkańcy otrzymali stosowne pisma ze stosowną pieczęcią. Pod groźbą nakazu demontażu blokad mają je w ciągu dnia opuszczać, umożliwiając wszystkim parkowanie w tym miejscu. Ufamy zatem, że teraz już wszyscy sąsiedzi będą zadowoleni.
Pomocny w rozwiązaniu tych problemów okazał się udział Pani Rzecznik Prezydenta Miasta Ewy Blankiewicz, za co dziękujemy.
Niemniej jednak szkoda, że absorbować musimy uwagę i czas osoby odpowiadającej za wizerunek Prezydenta miast mieć pewność, że liczyć możemy na wyobraźnię strażników miejskich, którzy ten teren patrolują niemal codziennie.

Wróć

Komentarze

Skomentował zdziwiony |

no zaskoczony jestem, UM się wzięło do roboty
jednak sa jeszcze pijary w ratuszu a nie tylko pijaky ;)

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 7?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+