przez RR (0 komentarzy)

Poznaliśmy dzisiaj kandydatów na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Kruczej w Ciechanowie.

Oficjalni chętni na Kruczą

Po odejściu ze stanowiska dyrektora DPS w Ciechanowie pani Barbary Piaseckiej starostwo ogłosiło konkurs na wolne stanowisko. W dniu dzisiejszym (27.10.2011r.) komisja konkursowa, ze starostą na czele, otworzyła koperty ze zgłoszeniami kandydatów.
Jak poinformowała nas pani rzecznik Barbara Tokarska-Wójciak na konkurs wpłynęły 4 oferty. Wymogi formalne spełniają wszyscy kandydaci, a zatem wszyscy zostali dopuszczeni do kolejnego etapu konkursu.
Zgłoszenia na stanowisko dyrektora DPS złożyli:

  • Małgorzata Kolankowska,
  • Hanna Kędzierska,
  • Przemysław Zadrożny,
  • Jolanta Przybyłowska.

Na drugi etap przyjdzie nam czekać do 16 listopada.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: