przez RR (0 komentarzy)

Ostatnie posiedzenie radnych przed wakacjami

Na ostatniej przed wakacjami sesji Rady Miasta radni bardzo szybko przegłosowali wszystkie uchwały, które były zaplanowane w agendzie sesji. Uchwalono Statut Gminy Miejskiej, plan zagospodarowania przestrzennego "Wiejska", wysokość opłaty za wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych. Radni udzielili Ciechanowskiemu Ludowemu Klubowi Sportowemu MAZOVIA dotację celową na utrzymanie w 2011 roku należących do Gminy Miejskiej Ciechanów obiektów sportowych położonych przy ul. Kraszewskiego.

Najważniejszym przyjętym dokumentem był Plan Rozwoju Lokalnego Miasta Ciechanów na lata 2011-2015. Przedstawia on listę inwestycji zaplanowanych do realizacji w najbliższych latach.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+