przez RR (1 komentarzy)

Jaką wysokość musi mieć trawa na placu zabaw dla dzieci by urzędnicy zdecydowali że czas by ją skosić?

Plac zabaw z trawą do pasa

Jaką wysokość musi mieć trawa na placu zabaw dla dzieci by urzędnicy zdecydowali że czas by ją skosić?
Postanowiliśmy to sprawdzić. W tym celu udaliśmy się z typowym przedstawicielem gatunku człekokształtnych pod tytułem "dziecko 4 letnie" na plac zabaw przy ulicy Monte Cassino.
Nie udało nam się jeszcze zgubić w sięgającej niemal do pasa tego (częstokroć denerwującego) osobnika. A trochę szkoda.
Spróbujemy w przyszłym tygodniu. Jest szansa, że przy takiej trawie nie będzie to mocno kłopotliwe, o ile ktoś jednak nie wpadnie na pomysł by tę trawę skosić dając dzieciom szansę zabawy. Nawet jeśli miałby ich brutalnie i bez ostrzeżenia pozbawić kontaktu z licznie występującymi w takiej trawie kleszczami i innym robactwem.
A póki co dzieci, którym ta trawa sięga wyżej niż do pasa mogą się bawić w chowanego albo z zabawą zaczekać aż plac zabaw zostanie przeniesiony w inne miejsce, ale to już po wybudowaniu pętli. Przecież paliwo do kosiarki też kosztuje.

Wróć

Komentarze

Skomentował Remigiusz |

a to nie było przypadkiem przez jakiegoś radnego podnoszone na sesji?
skoro wtedy nic nie zrobili to czemu po jakimś artykuliku mieliby tam posłać ciężki sprzęt koszący ;)

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+