przez RR (0 komentarzy)

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje

Powakacyjny rozkład jazdy

Od 1 września linia "1" wraca do funkcjonowania według rozkładu jazdy obowiązującego przed wakacjami. Dodatkowo na prośbę mieszkańców będą też korekty w funkcjonowaniu linii "2" i "6" w dni powszednie oraz linii "0", "8" i "12" w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Szczegóły na stronie internetowej www.zkmciechanow.pl, pod numerem tel. (23) 672 23 06 oraz na tabliczkach rozkładowych przystanków komunikacji miejskiej.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 7?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+