przez RR (0 komentarzy)

beton na bazarku, czyżby koniec błota?

Remont na bazarze przy PKP

Targowisko w dzielnicy „Bloki” doczekało się małej modernizacji. Teren pokryty został nakładką asfaltową o powierzchni 750 m2. Koszt inwestycji wyniósł prawie 48 tysięcy złotych. Do tej pory po opadach deszczu teren przypominał wyględem ten ze zdjęcia obok.

Przez długi czas nie można było ingerować w jakikolwiek sposób na terenie targowiska z uwagi na fakt, że właścicielem działki była spółka PKP. Zatem ani jakikolwiek urząd, ani kupcy nie mieli prawa do zarządzania terenem.  Wyrokiem sądu plac został skomunizowany kilka miesięcy temu, choć jak informuje Urząd Miasta, pierwotny właściciel nie poddaje się i walczy o prawo wieczystego użytkowania terenu targowiska.

źródło informacji: UM Ciechanów

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+