przez RR (0 komentarzy)

Tomasz L. funkcjonariusz ciechanowskiego oddziału GITD oskarżony o gwałt.

Służbowym focusem na podryw

Tomasz L. funkcjonariusz Inspekcji Transportu Drogowego, doskonale znany kierowcom ciężkich aut przemierzającym ciechanowskie równiny, zgłosił się na policję ze skargą na ... prostytutkę.

Zrobił to po tym, gdy na policję wpłynęła skarga na niego samego. Kobieta twierdzi, że została przez Tomasza L. uwięziona i wykorzystana. Tomasz L. miał wywieźć ją do lasu służbowym fordem focusem, skuć kajdankami i wykorzystać seksualnie.

Ani policja ani prokuratura nie dały wiary zapewnieniom Tomasza L. o jego niewinności. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla niego. Sprawę prowadzić będzie prokuratura Rejonowa w Wyszkowie. Mężczyzna ma status podejrzanego.


To prawdziwa seksafera w ciechanowskim oddziale Inspektoratu Transportu Drogowego. Tomasz L. pracuje w ciechanowskim oddziale Inspekcji Transportu Drogowego od połowy zeszłego roku, kiedy to wygrał konkurs na stanowisko aplikanta do Wydziału ds. Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym w Warszawie (Ciechanów)


Szkoda, że w przeważającej większości informacje jakie przebijają się do mediów ogólnopolskich stawiają Ciechanów w tak niekorzystnym świetle.

Cóż, taki znak czasów. Pogoń za sensacją jest dużo ciekawsza niż szara proza codziennego życia, którą tylko chwilami rozświetlają takie błyski jak choćby rozpoczęty dzisiaj festiwal Dionizje. Lekko przebrzmiały ale to i tak więcej niż wszechobecne ... nic.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+