przez RR (0 komentarzy)

Pod osłoną nocy przejechali przez Ciechanów

Transport wielkogabarytowy przez Ciechanów

Dzisiejszej nocy przez miasto Ciechanów przewieziono niecodzienny ładunek. Choć kształtem przypominał postument pod pomnik to pragniemy uspokoić wszystkich - nie były to elementy do budowy pomnika.
Kawalkada przejechała ulicami: Płocką, Tatarską, 17 Stycznia i dalej Pułtuską w kierunku Ostrołęki.

Ze względu na duże gabaryty urządzenia do obróbki drewna niektóre elementy oznakowania świetlnego na trasie przejazdu do fabryki w Ostrołęce trzeba było czasowo zdemontować.

Informacja i zdjęcia pozyskane dzięki ciechanowonline.pl

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+