przez RR (0 komentarzy)

Umowa na wykonanie II etapu budowy wewnętrznej pętli drogowej podpisana

Umowa z Eurovią podpisana

W dniu dzisiejszym (4.11.2011r.) doszło do podpisania umowy między Gminą Miejską Ciechanów oraz Eurovią (polsko – czeskim konsorcjum).
Umowę na wykonanie II etapu budowy wewnętrznej pętli drogowej w imieniu miejskiego samorządu podpisały Ewa Gładysz (zastępca Prezydenta) oraz Mirosława Damięcka (skarbnik). Wykonawcę inwestycji reprezentował Szymon Kędzierski (dyrektor Oddziału Pomorskiego Eurovii) oraz Bogusz Czupryński (kierownik robót).
Jeszcze w listopadzie drogowcy planują wejść na plac budowy. Planowany termin jej zakończenia to grudzień 2014 r.
Zgodnie z planem budowa 13-kilometrowego odcinka pętli rozpocznie się od ul. Płockiej (ciąg do ul. Mleczarskiej, Tysiąclecia przez Bielin do ul. Kasprzaka).
Jeżeli pogoda pozwoli to roboty mogą toczyć się jednocześnie na przedłużeniu ul. Armii Krajowej w kierunku ul. Wojska Polskiego.
Według Ewy Blankiewicz (Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Ciechanów) taka kolejność ma pozwolić na jak najszybsze wyprowadzenie ruchu tranzytowego poza centrum miasta.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+