przez BZ (0 komentarzy)

Utrudniony dojazd do szpitala

Zmian w organizacji ruchu komunikacji miejskiej w Ciechanowie ciąg dalszy. Wystarczył jeden dzień, byśmy odczuć mogli przyjazność rozkładów jazdy autobusów ZKM na własnej skórze.

Przed godziną 8 rano na wjazd na parking szpitalny, jak codzień zresztą, oczekiwał "sznur" samochodów. Do utrudnień, jakie w tym miejscu czekają na autobusy miejskie wie każdy, kto tymi autobusami po naszym mieście się porusza. Dojazd autobusów miejskich do przystanku mieszczącego się w pobliżu szpitala i odjazd z tegoż przystanku w kierunku miasta przez dłuższą chwilę potrafi być wręcz niemożliwy.

Nasuwa się pytanie, czy przy planowaniu tras i rozkładu takie utrudnienia były uwzględniane? Czy tak już będzie wyglądał każdy poranek w okolicach szpitala i pobliskiej szkoły? Kto zapewni bezpieczństwo dzieciom udającym się na lekcje z niezbyt dobrze skorelowanych kursów z początkiem zajęć lekcyjnych, bo z całą pewnością nie kierowcy, którzy w pośpiechu sami mkną tamtędy do pracy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+