przez XY (0 komentarzy)

Nie czas na fanfary

W mieście jest porządek

Z zainteresowaniem przeczytałem zamieszczany na stronie miasta artykuł pt.: „Czysto, coraz czyściej”. Idylliczny obraz - propaganda sukcesu, prawie, jak za Gierka. Jako mieszkaniec miasta, mam jednak całkowicie inne wrażenie. Przykładów można by przytaczać setki i myślę, że czytelnicy podeślą nam niejeden przykład odrażającego bałaganu i brudu. Tutaj jednak chciałbym się skupić na bałaganie, którego sprawcami są sami włodarze naszego miasta. W dniu 11 listopada, w Święto Niepodległości złożono wieńce pod pomnikiem Piłsudskiego. Niestety, ale minął już ponad miesiąc, a nikt nie raczył ich usunąć. Leży sterta zwiędniętych kwiatów, wypalone znicze – ogólny bałagan. Jak to wygląda najlepiej świadczą zdjęcia. Podobnie wygląda pomnik Peowiaków, gdzie od miesiąca stoją wypalone znicze, jak i pomnik na kirkucie, gdzie gnije złożony w imieniu władz miasta wieniec. Myślę, że w ramach porządku w mieście, jednak jest jeszcze sporo do zrobienia i nie czas na tryumfalne fanfary.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+