Wróć

Komentarze

Skomentował rzetelny |

Warto też przytoczyć słowa wieloletniej radnej, które dotknęły rodzinę przewodniczącej komisji a dokładnie jej dziecko i tam szukać klasy i kultury .Rodziny się nie porusza, a to gdzie syn radnej jest zapisany do biblioteki i czy w ogóle jest to nie temat do omawiania na komisji i forum miasta. Wieloletnia radna Latko powinna o tym wiedzieć i zachować klasę. Dlaczego tej informacji brak w artykule? Zresztą nie tylko tej.Trzeba być obiektywnym i dokładnym w swojej pracy redaktorze mówi o tym Art.12 Prawa Prasowego
1. Dziennikarz jest obowiązany;
1) zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło.
Materiał zawiera wybiórcze informacje a taka wybiórczość sprzyja manipulacji faktami

Odpowiedział RR

Pani radna, Pani przewodnicząca, Pani Agnieszko. Czekamy na protokół z posiedzenia Komisji. Liczymy na to, że zadba Pani o to by odzwierciedlał wiernie przebieg zebrania, które dzielnie Pani prowadziła.

Pozdrawiam.
Norbert Orłowski
Redaktor Naczelny

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+