przez RR (1 komentarzy)

Podjedziemy bliżej ratusza

Wjazd na Plac Jana Pawła II od strony ul. Pułtuskiej

Dzisiaj ponownie zmieniła się organizacja ruchu na Placu Jana Pawła II. Wprowadzono dwie zmiany, pierwsza z nich polega na otwarciu ulicy na placu prowadzącej od skrzyżowania ulic Pułtuskiej i 11 Pułku Ułanów Legionowych. Możliwy jest zatem wjazd na Plac Jana Pawła i przejazd ulicami Śląską i Dolną. Wraz z otwarciem tego fragmentu placu, pojawiły się ponownie miejsca parkingowe.

Druga zmiana to zamknięcie ulicy Wodnej i jej przedłużenia aż do skrzyżowania z ulicą Pułtuską / 17 Stycznia. Tu trwają teraz prace. Oprócz wymiany kanalizacji, poszerzony zostanie wyjazd przy samym ratuszu.
Kierowcy jadący ulicą Zamkową muszą skręcić w lewo za mostem w ulicę Nadrzeczną.

Wróć

Komentarze

Skomentował Izabella Sobolewska |

Ale oni wymyślili z tym placem Jana pawła . Wogóle głupota. Dziwnie bez tej fontanny. Mi się to nie podoba wogóle. Ale co tam. Ciechanow niby się rozbuduwuje a miejsc pracy jak nie ma tak nie było. Miasto według mnie zajmuje się tym co nie potrzeba.

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: