przez RR (0 komentarzy)

Uroczyste wręczenie „Gwiazd Iraku” i „Gwiazd Afganistanu”

Za nienaganną służbę w kontyngencie

W Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Ciechanowie odbyło się wczoraj (12.03.2012 r.)  uroczyste wręczenie „Gwiazd Iraku” i „Gwiazd Afganistanu”.
Odznaczenia takie przyznawane są żołnierzom Sił Zbrojnych i osobom cywilnym, uczestnikom Polskich Kontyngentów Wojskowych.
Nagrodę za nienaganną służbę w polskich kontyngentach wojskowych poza granicami państwa otrzymali:
mł. chor. sztab. rez. Maciej WIERZCHOWSKI,
st. szer. rez.  Sławomir Łukasz MARCINIAK,
mjr Andrzej Zbyszek KAMIŃSKI,
st. szer. Przemysław Piotr ZIEMIŃSKI.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+