przez RR (0 komentarzy)

Mławska policja poszukuje 17- letniej Klary Szeliga. Dziewczyna wyszła dziś około godz. 13:20 ze szkoły i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginęła 17- letnia Klara Szeliga

KOMUNIKAT KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W MŁAWIE
Zaginęła 17- letnia Klara Szeliga
Policja apeluje o pomoc do świadków
Mławska policja poszukuje 17- letniej Klary Szeliga. Dziewczyna wyszła dziś około godz. 13:20 ze szkoły w kierunku torowiska przy ul. Płockiej w Mławie i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Na torowisku odnaleziono jej plecak i telefon komórkowy.
Klara ma 165 cm wzrostu, średniej budowy ciała, twarz owalna. Ma proste blond włosy do ramion, oczy niebieskie. Znak szczególny  to blizna na lewym obojczyku po usunięciu znamienia.
Ubrana była w czarną, krótką kurtkę z kapturem, kaptur i mankiety wykończone futerkiem koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru granatowo- szarego, białą koszulowa bluzkę, czarny sweter oraz białe sportowe buty.
Każda osoba, która wie o losie zaginionej lub widziała ją od momentu zaginięcia, proszona jest o natychmiastowy kontakt z najbliższą jednostką policji.
Wszelkie informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy również zgłaszać bezpośrednio do Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie pod numer 23 654 72 00, 997 lub 112.
Zaginioną, 17- letnią Klarę odnaleźliśmy dziś około północy. Cała i zdrowa jest już z rodzicami. Serdecznie dziękuję za pomoc. Poinformowała Anna Gorczewska z KPP w Mławie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: