przez RR (0 komentarzy)

Zbigniew Ziobro w Ciechanowie, czyli "trzeba dać jeszcze raz polakom nadzieję"

Zbigniew Ziobro - spotkanie z mieszkańcami Ciechanowa

Na zaproszenie lokalnego koordynartora klubów Solidarnej Polski gościł w Ciechanowie (1.06.2012r.) eurodeputowany Zbigniew Ziobro.
Wizyta przebiegała pod hasłem tworzenia lokalnych struktur Solidarnej Polski.
Zbigniew Ziobro spotkał się z mieszkańcami miasta w kawiarni Artystyczna PCKiSz. Spotkanie miało charakter otwarty, co zachęciło liczne grono mieszkańców do przybycia. Wizyta polityka takiej rangi to wydarzenie bez precedensu w historii naszego miasta, zatem nie dziwi fakt, iż wśród przybyłych osób pojawiły się twarze osób nie tylko z naszego miasta. Oprócz osób (w tym licznego grona osób związanych z PiS) z innych regionów, jak Mława czy Przasnysz, pojawili się również dziennikarze jak Tomasz Ulatowski (również związany z PiS).
Starannie przygotowane wypowiedzi Zbigniewa Ziobro dawały słuchającym obraz polityka zdecydowanego, rzeczowego, nastawionego na cel, a przede wszystkim na jego konsekwentną realizację.
"Polsce trzeba zdecydowanej zmiany, ale żeby ta zmiana mogła nastąpić Polacy muszą dostać nową ofertę, ale też nową nadzieję" - tak przekonywał ciechanowian do wsparcia działań Solidarnej Polski w regionie, bo tylko takie działania stanowią o prawdziwej sile ugrupowania.
Poza krytyką działań rządu, które to europoseł określił jako "rządy nieudolności, niekompetencji ale też nieuczciwych praktyk", proponował naszym mieszkańcom inną wizję państwa, zapewnił o determinacji i konsekwentnym działaniu w kierunku realizacji zobowiązań.
"Polacy muszą dostać kontr-propozycję, inną wizję państwa. Muszą uwierzyć, że ta wizja może zostać zrealizowana, i dlatego zdecydowaliśmy się powołać Solidarną Polskę. Zbyt wiele serca, zbyt wiele poświęcenia włożyliśmy w tą naszą wspólną sprawę jaką jest Polska, by teraz się poddać" - mówił w iście oratorskim wystąpieniu Zbigniew Ziobro, odwołując się do hasła "solidarność" jako narzędzia walki z "ogromnym rozwarstwieniem jakie nastąpiło w Polsce i nagminnym niedotrzymywaniem przez polityków licznych zobowiązań".
Wystąpienie nie porwało do sztandarów zgromadzonych lecz -słusznie zresztą- wywołało owacje, bo trudno nie zgodzić się ze Zbigniewem Ziobro, gdy mówi, że "trzeba dać jeszcze raz polakom nadzieję".

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+