przez RR (0 komentarzy)

Spółki komunalne po "Walnych"

Zgromadzenia Wspólników w spółkach komunalnych

Zakończyły się Zwyczajne Zgromadzenia Wspólników w spółkach komunalnych. 8 czerwca analizie poddane zostały efekty pracy ZKM, 9 czerwca – ZWiK i PEC, 14 czerwca – PUK, a 15 czerwca – TBS. Przyjęto sprawozdania z działalności za 2010 rok oraz sprawozdania finansowe wszystkich zarządów, którym udzielono absolutorium. Absolutorium otrzymały również rady nadzorcze. Zarządy miejskich spółek pozostały bez zmian, z wyjątkiem PUK, którego prezes Tadeusz Pikus odszedł na emeryturę. 15 czerwca stanowisko prezesa tej spółki objął wybrany przez radę nadzorczą Wojciech Jagodziński.

W związku z objęciem stanowiska prezesa w miejskiej spółce, Wojciech Jagodziński będzie musiał zrzec się mandatu radnego miejskiego. Zastąpi go na tym miejscu  Andrzej Bayer, który na liście wyborczej Ciechanowskiej Wspólnoty Samorządowej, z której startował był osobą, która zdobyła kolejny najwyższy wynik. 

Andrzej Bayer jest właścicielem zakładu optycznego. Zasiadał w Radzie Miasta Ciechanów w latach 1998-2002. W ubiegłorocznych wyborach zdobył 112 głosów.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+