przez RR (0 komentarzy)

Czy nie można było wykopać tych konstrukcji gdy temperatura była ciut wyższa?

Zimowe prace ziemne

Zima powoli ogarnia całą Europę, spada temperatura, ziemię pokrywa biały puch. To najwyższy czas na ... prace ziemne.

Z drugiej strony to ostatnia chwila na wykopki, nim mróz spowije warstwę ziemii zmieniając ją w trudną do przebicia skorupę.

Z takiego założenia zapewne wyszli miejscy urzędnicy zlecając dzisiaj wykopanie konstrukcji z placu zabaw przy Monte Cassino.

Plac zabaw służył okolicznym mieszkańcom, mimo stanu w jakim był, jako jedyna atrakcja dla dzieci w tym rejonie miasta. Teraz przebiegnie tędy sztandarowy produkt magistratu - pętla miejska.

Czy nie można było wykopać tych konstrukcji gdy temperatura była ciut wyższa? Tego się nie dowiemy. Za to jedno wiemy napewno - zima (choć zapowiadana od conajmniej 2 tygodni) znowu urzędników zaskoczyła.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+