przez RR (0 komentarzy)

Zmiana organizacji ruchu na pl. Jana Pawła II

Uwaga, kierowcy! Od środy 29 czerwca przez około miesiąc nie będzie możliwy wjazd na plac Jana Pawła II od strony ul. Pułtuskiej. Zamknięcie ruchu w tym rejonie umożliwi wykonawcy przygotowanie podbudowy pod estetyczną nawierzchnię. Dojazd do placu będzie nadal możliwy ulicami: Śląską i Wodną. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: