Wróć

Komentarze

Skomentował Zenek |

Z tą obiektywnością to oczywiście żart. Od dawna wiadomo że na PSL reagujecie alergiczne i dobrego słowa o nich tu nie przeczytamy :)

Odpowiedział RR

Ocenę tekstów po kątem przynależności partyjnej osoby opisywanej niezbyt dobrze świadczy o tobie. Idź może gdzie indziej bronić dobrego imienia kolegów partyjnych.
A może spróbuj im wytłumaczyć, że polityka to nie wszystko... Spróbujesz?

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 3 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?