Łoboda: Interesuje mnie zmiana w polskiej szkole, nie partyjne rozgrywki. Chciałabym być ministrą edukacji

przez oko.press

Wydarzenia, Dorota Łoboda, OKO na wybory

"Jeżeli osoby znające się na edukacji nie wepchną się tam, gdzie podejmuje się decyzje o funkcjonowaniu całego systemu, to nic się nie zmieni" - mówi OKO.press Dorota Łoboda, radna Warszawy, przewodnicząca stołecznej Komisji Edukacji i kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z list warszawskich . Dorota Łoboda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych działaczek społecznych startujących z […] Artykuł Łoboda: Interesuje mnie zmiana w polskiej szkole, nie partyjne rozgrywki. Chciałabym być ministrą edukacji pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/loboda-interesuje-mnie-zmiana-w-polskiej-szkole-nie-partyjne-rozgrywki-chcialabym-byc-ministra-edukacji/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę