Zgłoś temat na artykuł OKO.press! W poniedziałek od 10:00 transmisja urodzinowego kolegium

przez oko.press

Redakcja OKO.press, Wydarzenia

Niepowtarzalna okazja, aby zwrócić nam uwagę na problem, zdarzenie, osobę, zainicjować cykl tekstów na OKO.press. Przysyłajcie pomysły na artykuły! Kariery dziennikarskiej nie obiecujemy, ale podczas kolegium postaramy się omówić najciekawsze propozycje. Piszcie na FB i na redakcyjnego mejla z tematem KOLEGIUM . Zapraszamy Was na transmisję ze specjalnego urodzinowego kolegium naszej redakcji. Relacja na żywo […] Artykuł Zgłoś temat na artykuł OKO.press! W poniedziałek od 10:00 transmisja urodzinowego kolegium pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/zglos-temat-na-artykul-oko-press-w-poniedzialek-od-1000-transmisja-urodzinowego-kolegium/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę