Czarnek zostaje. Bronił go premier Morawiecki: Nie chcemy lewackiej indoktrynacji, bronimy wolności

przez oko.press

Wydarzenia, Lex Czarnek

Po pełnej emocji debacie Sejm odrzucił wniosek opozycji o wotum nieufności wobec ministra edukacji Przemysława Czarnka. Przeciwko głosowało 236 posłów, za - 205, a 7 parlamentarzystów wstrzymało się od głosu . Podczas burzliwej debaty premier Mateusz Morawiecki stwierdził, że obrona ministra edukacji jest obroną całej filozofii rządów Zjednoczonej Prawicy. „Chcemy bronić prawa dzieci do normalnej […] Artykuł Czarnek zostaje. Bronił go premier Morawiecki: Nie chcemy lewackiej indoktrynacji, bronimy wolności pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/czarnek-zostaje-bronil-go-premier-morawiecki-nie-chcemy-lewackiej-indoktrynacji-bronimy-wolnosci/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę