Duda w ONZ apelował o pomoc prześladowanym Jezydom. Dziś Polska wyrzuca ich z dziećmi na mróz

przez oko.press

Wydarzenia, Jezydzi, ONZ

Dzieci z Michałowa to Jezydzi - udowadnia to najnowsze nagranie z granicy. Nadal głodują i marzną w lesie. Najmłodsze ma rok. Polscy pogranicznicy wciąż wypychają grupy tej mniejszości religijnej na Białoruś, choć prezydent RP zachęcał w ONZ, by Jezydom pomagać . Prezydent Andrzej Duda na forum ONZ 28 września 2015 r apelował do społeczności międzynarodowej: […] Artykuł Duda w ONZ apelował o pomoc prześladowanym Jezydom. Dziś Polska wyrzuca ich z dziećmi na mróz pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/duda-w-onz-apelowal-o-pomoc-jezydom-dzis-polska/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 6 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę