Frajerzy na katechezie. Jak Kościół wszedł do polskiej szkoły i co wolno nauczycielowi religii

przez oko.press

Wydarzenia, Andrzej Stelmachowski, Henryk Samsonowicz, Jan Olszewski, katecheci, katecheza, Tadeusz Mazowiecki

W polskiej szkole nauczyciela zwolnić może nie tylko dyrektor. Może też zrobić to biskup. Pod warunkiem, że chodzi o nauczyciela religii. Czy katechetce wolno zajść w ciążę bez ślubu? A zastrajkować? Kto jest katolikiem gorszego sortu? I dlaczego wprowadzenie religii do szkół to "szwindel" - OKO.press przygląda się polskiej katechezie . „Jestem teologiem, mogę z […] Artykuł Frajerzy na katechezie. Jak Kościół wszedł do polskiej szkoły i co wolno nauczycielowi religii pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/frajerzy-na-katechezie-jak-kosciol-wszedl-do-polskiej-szkoly-i-co-wolno-nauczycielowi-religii/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę