Fundacja Action-Life zgarnia kolejny milion od państwa. I tworzy tajemnicze Centrum Medialne

przez oko.press

Wydarzenia, Action Life, dotacje, Fundusz Patriotyczny, Kuczmierowski

Fundacja Action-Life dostała właśnie kolejny milion złotych od państwa. Tym razem z Funduszu Patriotycznego. Organizacja ma stworzyć tajemnicze Centrum Medialne. Pieniądze na nie dał sam premier. W kwietniu przyznał jej 2,5 mln zł z rezerwy budżetowej państwa.   . Fundacja Action-Life zajmuje się głównie organizacją i promocją imprez biegowych. Ale dotacje państwowe dostaje także na […] Artykuł Fundacja Action-Life zgarnia kolejny milion od państwa. I tworzy tajemnicze Centrum Medialne pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/fundacja-action-life-zgarnia-milion-z-funduszu-patriotycznego/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę