Fundusz Patriotyczny. Nowe dotacje dla organizacji Bąkiewicza i kolegów

przez oko.press

Prześwietlamy, Śledztwa, Wydarzenia, dotacje, Fundusz Patriotyczny

Fundusz Patriotyczny przyznał dotacje na rok 2023. Pieniądze trafiły m.in. do założonej przez Roberta Bąkiewicza Fundacji Andegavenum i organizacji zaprzyjaźnionego z nim wolnorynkowego narodowca Artura Szczepka . Fundusz Patriotyczny ogłosił dzisiaj listę dotacji przyznanych w 2023 roku. Fundusz powołał w 2021 Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej, podległa ministerstwu kultury instytucja kierowana przez byłego senatora PiS prof. […] Artykuł Fundusz Patriotyczny. Nowe dotacje dla organizacji Bąkiewicza i kolegów pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/fundusz-patriotyczny-nowe-dotacje-dla-organizacji-bakiewicza-i-kolegow-nasz-news/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę