Kopalnie będą mogły powstać pomimo sprzeciwu gmin i mieszkańców. To nowy pomysł PiS

przez oko.press

Wydarzenia, Bełchatów, kopalnia odkrywkowa

Dzień po wyborach Sejm zajmie się specustawą górniczą. To nowelizacja, która ułatwia wydawanie pozwoleń na budowę kolejnych kopalń i eksploatację złóż. „Zaproponowane zmiany wychodzą naprzeciw postulatom przedsiębiorców zajmujących się wydobywaniem węgla kamiennego lub węgla brunatnego ze złóż". A gminy i mieszkańcy są wykluczeni z procesu decyzyjnego . „To nieporozumienie, górnictwo powinno być powoli wygaszane, a […] Artykuł Kopalnie będą mogły powstać pomimo sprzeciwu gmin i mieszkańców. To nowy pomysł PiS pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/kopalnie-nowy-pomysl-pis/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę