Mój ukochany las stał się cmentarzem ludzi, którzy nie powinni w nim umierać [DZIENNIK MARIANNY]

przez oko.press

Wydarzenia, Dziennik Marianny, Granica polsko-białoruska

Już zawsze las będzie mi się kojarzył z cierpieniem. Będzie cmentarzem ludzi, którzy w nim umierają, bo dla władzy ich życie było nic niewarte . Publikujemy kolejny – nieco inny niż wcześniejsze – odcinek „Dziennika Marianny”. Mieszkanka strefy stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią opisuje w OKO.press kolejne „interwencje humanitarne”, próbuje razem z kilkorgiem przyjaciół […] Artykuł Mój ukochany las stał się cmentarzem ludzi, którzy nie powinni w nim umierać [DZIENNIK MARIANNY] pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/moj-ukochany-las-stal-sie-cmentarzem-ludzi-ktorzy-nie-powinni-w-nim-umierac-dziennik-marianny/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę