Michał Wawrykiewicz: Czas otworzyć politykę na aktywistów, ekspertów, organizacje pozarządowe

przez oko.press

Analizy i sondaże, TSUE, Wolne Sądy

„Jestem przekonany, że TSUE oceni, że zmiany wprowadzane przez PiS w systemie sprawiedliwości nie mieszczą się w standardzie konstytucyjnym i europejskim. W efekcie domek z kart, misternie budowany przez ekipę rządzącą, zawali się z hukiem” - mówi w rozmowie z OKO.press adwokat Michał Wawrykiewicz . „Bezstronna, merytoryczna weryfikacja najwyższego sądu UE, którym jest Trybunał Sprawiedliwości, […] Artykuł Michał Wawrykiewicz: Czas otworzyć politykę na aktywistów, ekspertów, organizacje pozarządowe pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/michal-wawrykiewicz-czas-otworzyc-polityke-na-aktywistow-ekspertow-organizacje-pozarzadowe/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę